Vind een supervisor

Alle collega’s op deze pagina zijn opgeleide supervisoren in de systeemtherapie. zij volgden de opleiding van het IPRR en het Korzybski-instituut. Het gaat om de door de BVRGS erkende opleiding en de supervisoren op deze pagina zijn erkende supervisoren voor de BVRGS.

België

provincie Antwerpen

Greet Essing (Merksem of Schoten)
http://www.essing.be
@: greet@essing.be
tel: +32 471 600 777

Jan Bukkems (Schilde)
http://www.zorg-zaam.be http://www.denels.be
@: bukkemsjan342@gmail.com
tel: +31 6 139 59 810

Luc De Mey (Edegem)
http://www.therapiekanhelpen.be
@: therapie.luc@gmail.com
tel: +32 468 189 096

Paul Kuijpers (Hoogstraten)
@: paul.kuijpers@telenet.be
tel: +32 3 297 37 70

provincie Limburg

Jan Speetjens (Opgrimbie/Maasmechelen)
http://www.psychotherapie-opgrimbie.be
@: jan@psychotherapie-opgrimbie.be
tel: +32 485 024 990

provincie Oost-Vlaanderen

Eliska Vereecken (Schoonaarde)
http://www.eliskavereecken.wordpress.com
@: eliska.vereecken@gmail.com
tel: +32 473 835 175

Luc De Mey (Lokeren)
zie gegevens onder Antwerpen

provincie Vlaams-Brabant

Annelies Roosen (Kessel-Lo)
http://www.naiade-therapie.be
@: roosenannelies@icloud.com
tel: +32 476 455 928

Christel Cornelis (Dilbeek)
http://www.jaspis.be
@: christel.cornelis@icloud.com
tel:+32 476 52 92 98

Gerda Vermeren (Meise)
http://www.psychotherapie-gerda.be
@: gerda_vermeren@hotmail.com
tel: +32 475 892 670

Marjolijn van den Berg (Overijse)
http://www.tg-overijse.be
@: marjolijn.van.den.berg@telenet.be
tel: +32 2 306 90 10

provincie West-Vlaanderen

Ilse Delafontaine (Brugge)
http://www.detoverstaf.com
@: Ilse@detoverstaf.com
tel: +32 497 121 690

Eliska Vereecken (Deerlijk)
http://www.praktijkamandus.be
@: eliska@praktijkamandus.be
zie gegevens onder Oost-Vlaanderen

Nederland

Sil Hol (Dordrecht)
http://www.bontekoepraktijken.nl
@: sil14@upcmail.nl
tel: +31 6 486 57 803

Jan Bukkems (Breda)
zie gegevens onder Antwerpen

Meer informatie over de supervisie- opleiding? http://www.iprr.be/supervisoren-opleiding/